KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292055

nr 1629 2055

Lotta Horn. "Vinteröga". Signerad, daterad 2015. Olja på duk, 30x30 cm, yttermått inklusive ram: 34x34 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 17 juni 2024
kl 20:32:01

1/6 02:13:19 1      100 kr
8/6 10:09:26 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 17 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer